دوره‌ی مدرک بین‌المللی تدریس زبان انگلیسی (TESOL)

افرادی که از سطح زبان بالایی برخوردار هستند و علاقه دارند به دنیای جذاب تدریس قدم بگذارند، و همچنین افرادی که مشغول به فعالیت در حرفه تدریس زبان هستند، می‌توانند با شرکت در این دوره و دریافت مدرک خود، مجوز ورود و تدریس در تمام کشورهای دنیا را به دست آورند.

این دوره به دو شیوه‌ی حضوری و غیرحضوری توسط مرکز تخصصی زبان انگلیسی آرمان (DRiLS)، نماینده انحصاری مرکز تربیت مدرس ونکوور کانادا، VTTC، در استان بوشهر برگزار و مدرک آن، از مرکز تربیت مدرس VTTC که مورد تایید سازمان TESOL Canada و INTERTESOL آمریکا نیز می‌باشد، صادر می‌گردد.

لازم به ذکر است دانشجویان این دوره، پس از اینکه مدرک خود را دریافت نمودند، می‌توانند با مراجعه به سایت مرجع صادر کننده و وارد کردن شماره دانشجویی خود، از اعتبار و صحت مدرک خود مطلع گردند.

* شیوه‌ی حضوری

متقاضیان با شرکت در دوره‌ی TESOL به شیوه‌ی حضوری، به صورت گروهی در کارگاه‌های مورد نظر حضور یافته و به تحصیل می‌پردازند. از مزایای این شیوه می‌توان به یادگیری اصول، روش‌ها، مبانی و تکنیک‌های تدریس به صورت حرفه‌ای و رو در رو، تحت نظر مدرس TESOL مورد تایید VTTC کانادا اشاره نموده که در تاریخ معینی آغاز و خاتمه می‌یابد.

* شیوه‌ی غیرحضوری (آنلاین)

در این شیوه متقاضیان پس از ثبت‌نام، به یکی از مدرسین TESOL مورد تایید VTTC کانادا معرفی می‌گردند که به صورت خصوصی، دانشجوی مورد نظر را در بخش‌های مختلف دوره، از طریق برنامه‌های WhatsApp، Telegram، Skype و یا ایمیل، به صورت گام به گام و مرحله به مرحله آموزش می‌دهد و راهنمایی می‌کند. متقاضیان می‌توانند به میل خود، در هر ساعت از شبانه‌روز، هفت روز هفته، از طریق راه‌های ارتباطی یاد شده با مدرس خود تماس گرفته و از او راهنمایی‌ها و آموزش‌های لازم را دریافت کنند.

*هزینه‌ی دوره

متقاضیان می‌توانند به دو صورت نقدی و یا اقساطی اقدام به پرداخت هزینه‌ی دوره نمایند.

در صورت تمایل متقاضیان به پرداخت هزینه به صورت اقساطی، ایشان می‌توانند حداقل تا تعداد 2 قسط (طی دو ماه) و حداکثر تا تعداد 6 قسط (طی 6 ماه)، هزینه‌ی دوره‌ی خود را پرداخت نمایند.

 

نوع پرداخت

(به تومان)

نوع پرداخت

(به دلار کانادا)

نوع دوره
اقساطی نقدی اقساطی نقدی
1.740.000 تومان 1.595.000 تومان 600 دلار کانادا 550 دلار کانادا غیرحضوری
2.320.000 تومان 2.175.000 تومان 800 دلار کانادا 750 دلار کانادا حضوری