دوره‌های آماده‌سازی آزمون‌های دانشگاه کمبریج انگلستان

مدارک دانشگاه کمبریج، مهارت‌های ضروری زبان انگلیسی را به شما خواهند داد.

 

آزمون‌های دانشگاه کمبریج انگلستان، فراتر از یک مدرک هستند. آماده‌سازی برای این آزمون‌ها، به شما کمک می‌کند مهارت‌های گفتاری (Speaking)، نوشتاری (Writing)، خواندنی (Reading) و شنیداری (Listening) مورد نیاز خود را به صورت گام به گام یاد بگیرید و آن‌ها را تقویت کنید.

این فقط یادگیری نیست! بلکه داشتن اعتماد به نفس برای استفاده زبان انگلیسی در زندگی واقعی و روزمره است.

دنیایی از فرصت‌ها وجود دارد! با یکی از مدارک دانشگاه کمبریج، به جستجوی این فرصت‌ها بروید!

آماده شدن برای آزمون‌های دانشگاه کمبریج به شما این اعتماد به نفس و مهارت را می‌دهد که با مردم سراسر جهان ارتباط برقرار کنید. با در دست داشتن یکی از مدارک دانشگاه کمبریج، شما می‌توانید مهارت زبانی خود را به دانشگاه‌ها، اداره‌ها و دولت‌ها در سراسر دنیا نشان دهید.

مرکز تخصصی زبان آرمان (DRiLS)، با برنامه‌ریزی دقیق و هدفمند، می‌تواند شما را برای رسیدن به این هدف یاری رساند و به شما کمک کند که با اعتماد به نفس هر چه بیشتر، خود را برای این آزمون‌ها آماده کنید.

چرا آزمون‌های دانشگاه کمبریج؟

– تقویت و بهبود مهارت ارتباطی در زندگی واقعی. آزمون‌های دانشگاه کمبریج به شما کمک می‌کنند که مهارت‌های زبان خود را تقویت کنید تا بتوانید موقعیت‌های خود برای کار، تحصیل و مسافرت در کشورهای دیگر را بهبود ببخشید.

– تمرکز بر روی یک سطح خاص. برعکس آزمون‌هایی مانند IELTS و TOEFL که از 0 تا 100 زبان شما را می‌سنجند، هر کدام از آزمون‌های دانشگاه کمبریج، بر اساس یک سطح خاص از CEFR طراحی شده است و محتویات هر آزمون که شما قصد شرکت در آن را دارید، متمرکز بر روی همان سطح است.

– اثبات مهارت‌های زبان خود. بیش از 20000 سازمان در سرتاسر دنیا، آزمون‌های دانشگاه کمبریج را به رسمیت می‌شناسند. بنابراین این آزمون‌ها می‌توانند به شما کمک کنند که تأییدیه‌ی کالج‌ها و دانشگاه‌ها و همچنین مهارت‌های زبانی را جهت زندگی‌تحصیل و کار در کشورهای دیگر را به دست آورید.

یکی از بزرگترین مزایای مدارک دانشگاه کمبریج، مادام‌العمر بودن اعتبار آن‌هاست. این در صورتی است که اعتبار مدارکی مثل IELTS و TOEFL، پس از یک یا دو سال منقضی می‌شود.

CEFR Level Examination
A2 Cambridge English: Key (KET)
B1 Cambridge English: Preliminary (PET)
B2 Cambridge English: First (FCE)
C1 ·         Cambridge English: Advanced (CAE)
C2 Cambridge English: Proficiency (CPE)